Usmívej se na svět!

Velký výlet

8. února 2009 v 19:19 | pajavla |  moje zážitky
Dneska jsme byli na takové malé projížďce. Po obědě (ke kterému byla roláda s ryží) jsme (bez sestry) jeli do Brandýsa nad Labem. Chvíli jsme se tam procházeli, pejsek si tam pobíhal a očuchával každý stromek a pak nám už začala bejt zima a tak jsme se vrátili k autu a odjeli. Ještě jsme ale nejeli domů, zajeli jsme k naší babičce a dědečkovi podívat se na jejich nového pejska. Starý pes Dorinka jim nedávno umřela a tak si koupili nového, yorkshiráka. Takovou roztomilou fenku, Sára se jmenuje. Na minulé návštěvě jsme přivezli Sáře takový malý zelený míček. Strašně si jí líbil a tak jsme odjeli s dobrým pocitem, že jsme to koupili dobře. Ale když jsme tam z výletu dorazili, zjistili jsme, že míček je úplně okousaný a babička jí ho zabavila, aby si náhodou kousek neuloupla a neudusila se tím. No nic. Aspoň jsme se hezky pobavili. Babička nám nabídla sušenky, uvařila kafe (mně čaj) a tak jsme si povídali.Sára od minulé návštěvy zase vyrostla a byla ještě srandovnější než dřív. Má miniaturní čumáček, kterým ale vyčmuchá každou sladkost a je strašně hezky rozvrkočená.Na yorkshiráka je docela tmavá, a furt přebíhá tam a zpátky jako pominutá. Má tam spoustu hraček: plyšáka, pískátko,míček číslo 1, míček číslo 2, míček číslo 3, golfový míček, kost, uvázaný kapesník (my tomu říkame mrtvola), svůj pelíšek,...
Pak jsme se už bohužel museli rozloučit s babičkou, dědou, Sárou, rybičkama a sušenkama a odjeli jsme domů. Naštěstí to nemáme daleko. Doma jsme si vybalili všechny flašky a začali se připravovat na pondělí.
Achjo, zase škola.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _♥Ms.PajinQa♥_ _♥Ms.PajinQa♥_ | Web | 8. února 2009 v 19:30 | Reagovat

Ahojky....Plosím hlásneš plo mojeho pejska?? Přihlásila jsem ho do soutěže blesku...A byla bych hrozně ráda kdyby jsi pro ní hlasovala! Stačí když jen jednou klikneš!!!!! Děkuju moc......Hlásneš teda??

Moooc sorry za reklamu! Tadyk:

http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=254

2 wilyaven wilyaven | Web | 9. února 2009 v 13:56 | Reagovat

škoda že jsem tam nebyla..musela to bejt sranda :DDD

už se těšim, až mi bude dobře a pojedu se na ně podívat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama