Usmívej se na svět!

Březen 2009

Haha, hehe

26. března 2009 v 18:46 | pajavla |  všechno možné i nemožné
Dlouho jsem nic nenapsala, tak jsem si řekla, že napíšu něco velkýho. Něco zajímavýho, co lidi pobaví... No jasně! Napíšu o vtipech.
Já mám vtipy moc ráda. Vždycky dokážou spestřit nudnou procházku muzeem. Neříkám, že vývin metamorfovaného křemičitanu je nudný, ale občas je dobré se nečemu pořádně zasmát. Smích je přece zdravý.
Tyhle vtipy nejsou nikde stažený. Některý jsou sice převzatý od kamarádů, ale nenaschromáždil je internet, nýbrž má vlastní životní zkušenost.

Blondýna a bruneta se vsadí o 1000, jestli blázen v televizi skočí .A on
skočil. Blondýna (která říkala že skočí) ale říkala: Nech si tu tisícovku, já jsem švindlovala, viděla jsem to už ráno. A bruneta řekne: To já taky, ale nevěřila jsem, že ten blázen skočí znova.

(Pauza pro smích)

V cirkuse je zajímavé číslo. Pes běhá s vozíkem, v kterém se veze koza, která zpívá. Všem se to líbilo, ale jeden pán se po představení zeptal: Není to nějaký podvod? A pán odpoví: Bohužel, je. Ve skutečnosti zpívá pes.

(Pauza pro smích)

Blondýna jede v autě. Přijede k semaforu, kde svítí červená. Blondýna říká: To je hezká barvička. Objeví se oranžová: To je hezká barvička. Zasvítí zelená. Řidiči za ní troubí a pokřikují. Blondýna jenom: To je hezká barvička. Znovu se objeví červená a blondýna řekne: Ta už tady byl, jedem.

Člověk - loutka?

19. března 2009 v 20:14 | pajavla |  všechno možné i nemožné
Určitě jste už byli na naše drahé politiky jednou pořádně naštvaní. To já teda jo. To mě taky vedlo k tomu, napsat tenhle článek. Článek o tom, jak je obyčejný člověk mrňavý oproti veleváženým politikům. Oni si jen tak z nudy vydají zákon, že si třeba nesmíme čistit zuby před půlnocí (to mě jen tak napadlo) a my, mravenci, se hned musíme podřídit. Nebo řeknou, že kdo proti nim, králům, řekne jen jediné nelichotivé slovo, bude okamžitě potrestán. Ať si taky jdou jednou pracovat do továrny, lékárny, mlékárny a do podobných prací a nesedí furt v tom Parlamentu a nepomlouvají, že ten to řekl blbě a ten je moc tlustej. Máme taky právo žít, užívat si a pomlouvat. Ať jdou s těma zákonama do pr*##*!
Já jsem jenom chtěla říct, že jsme na nich strašně závislí. Oni se radujou, my se mračíme. Oni se mračej, my se radujeme. Oni si sedí v teploučku, my stojíme v zimě a zahřívá nás jen myšlenka, jak je ten Paroubek strašně tlustej a jak je ta bradavice odporná. To není fér!

Další z těch mnoha věcí, co mě na poslancích štve, jsou jejich kravaty. Já vím, že to není podstatný a
že si říkáte, co tím jako myslim, ale to , co mě ve chvíli vzteku dokáže ještě víc naštvat, je jejich (například) růžová kravata se vzorem baby Jagy. Nebo naprosto úděsná modro-šedo-fialovo proužkovaná kravata, béžový oblek, něco, co má být asi úsměv a jsem totálně vygumovaná. To si na sebe nemůžou vzít něco normálního? Vždyť v těch jejich hlavách musí bejt nějaký místečko, který jim říká: "Vypadáš jako idiot!" To prostě není normální.

Musím říct, že se mi docela ulevilo. Na pár dní mám od nich zase pokoj. Aspoň do té doby, než zase vydají nějaký užitečný zákon!

Hvězdičky

13. března 2009 v 17:14 | pajavla |  existence ufa??
Až vyrostu, tak se chci stát astronomkou. Ne, to byla sranda. Ale ono by to nebylo zas tak špatný. Hvězdy mě moc zajímaj, dkonce i někdy najdu velkej vůz =D
Vždycky na chatě (podporovaná ségrou) pozoruju oblohu a říkám si, jak hrozně je to daleko. Jako obrovská kopule plná svítících teček ( to budou asi ty hvězdy). Coje ale dost blbý, že si nepamatuju, jak to vlastně svítěj. Asi jim mimozemšťani půjčují žárovky.


Tak jsem zpátky

8. března 2009 v 14:42 | pajavla |  moje zážitky
Poslední 4 dny jsem tady nebyla, protože jsem jela na hory, kde jsem pochopitelně nemohla na internet. Bylo to tam super a konečně jsem se naučila aspoň trochu lyžovat. No, tak sem zpátky a budu sem zase chodit.

Smiley

4. března 2009 v 14:33 | pajavla |  všechno možné i nemožné
No, trošku sem tady změnila vzhled. Doufám, že je to hezčí než to předešlý, to mi připadalo takový obyčejný a nudný. Kdyby se to někomu nelíbilo, prosím, aby mi to dal vědět bez použití vulgárních slov a podal mi zprávu tak, abych ho nemusela celej den proklínat a říkat si, jakej je to debil. Děkuji za pozornost.

To lenošení...

3. března 2009 v 17:17 | pajavla |  všechno možné i nemožné
To je hrozný, jak se celej den jenom válím na posteli a koukám na televizi. A nebo sedím u počítače a znuděně přejíždím jednu stránku za druhou. Vstanu, jen když mi někdo z rodiny uloží nějakou práci (jako třeba utřít nádobí, což absolutně nesnášim), nebo když mám hlad a jdu si pro sušenku do skříně. Naštěstí jedeme pozítří na hory a tam se asi budu muset trochu hejbat (taky tam asi nebude televize). Ale jinak bych asi celé prázdniny strávila na gauči. Ale na hory se těšim a pak si budu moct zase spokojeně dívat na Simpsny...