Usmívej se na svět!

Červenec 2009

Čau!

26. července 2009 v 12:21 | pajavla
Tak se vám po dlouhý době zase hlásim. Událo se mnoho věcí, tak začneme hezky od začátku: Byl hezký letní den, sluníčko svítilo a já se procházela... ne, sranda. Prostě sem jela na 12 dní na tábor. Bylo to tam fakt super! Až na ty ranní rozcvičky... no to je ale jenom maličkost. Nechce se mi to tady rozepisovat, prostě sem si to užila.
Po táboře jsem si mohla užít pár nádherných dní doma a pak jsme jeli na čtyři dny do západních čech (tedy ke všem těm varům). Ubytování bylo příšerný. Studená voda, hrnce, slkeničky, příbory, i sporák chybí (ten naštěstí máma sehnala). No ale výlety byli super. Chodili jsme po rezervacích, po hradech, rozhlednách, ale nejlepší byl výlet Karlovy Vary. Bylo to super, pili jsme z hokých pramenů, udělalo se mi blbě, tak sem se napila ještě jednou, udělalo se mi blbě ještě víc, prostě jsme si to všichi užili:D. Na konec jsme ještě šplhali na rozhlednu. Nahoře jsme si koupili párek v rohlíku (neboli hotdog) a dali jsme si nugátové kolonády. No pak jsme jeli domů. Báječnej výlet:-)
Pak jsme jeli na pár dní na chatu, no a zejtra zase letíme ddo Řecka. Fakt už se tam moc těšim, protože miluju moře a Řecko je prostě strašně krásný:o)
No tak si všichni užijte prázdniny a já frčim do Řecka!