Usmívej se na svět!

Říjen 2009

Juchůůůů!

27. října 2009 v 20:24 | pajavla |  moje zážitky
Taky jste tak strašně rádi, že jsou prázdniny? Teď bych fakt nechtěla bejt zavřená v pokojíčku a učit se Vikingy na dějepis. To já radši budu balit. Zejtra totiž jedem na Šumavu!! Už jsme tam byli jednou a strašně se tam těšim! Budeme tak chodit po vyletech, a po různejch hradech a rezervacích. Pardon, ale už mě táta volá, ať mu podávam věci do kufru. Pa!

Všem hezké prázdniny!

Spousta času

25. října 2009 v 17:50 | pajavla |  moje zážitky
Taky si pořád říkáte: mám spoustu času, udělám to za chvíli, tohle zabere jen málo času, to udělám potom, na to nemám náladu, udělám to jindy,... Mě už to teda dost štve. Každou chvíli něco odkládám a výsledkem je samozřejmě naprostý chaos a zmatek a dohánění na poslední chvíli. Nebo se to taky nemusí vůbec udělat. Asi před měsícem jsem si řekla, že napíšu povídku. Udělala jsem prvních pár řádků a teď leží prázdnej štos papírů v prachu ve skříni. V poslední době už to zašlo tak daleko, že jsem si jednoduše napsala seznam, co mám udělat, a řekla si že jestli to za víkend nesplním, tak nebudu moct na tejden na počítač. To rozhodně pomohlo:-D. Sice pár bodů budu ještě muset udělat večer, ale jinak jsem včera a dneska vyluxovala, nahrála si písničky do přehrávače, uklidila stoleček a skříň, přerovanal oblečení, nalepila si obrázky huskyů do sešítku, napsala referát o Indii,..... paráda:-D
I na internetu se to začíná dost projevovat. Nedávno jsem si řekla, že si dám na Facebook nějaký fotky z výletů v Karlovejch Varech a co? Asi hodinu jsem si hrála čínský arkanoid a prohlížela obrázky ananasů. Druhou hodinu jsem si řekla, že ale už a ještě bych mohla napsat nějakej článek, no a pak jsem se zasekla na čtení starejch emailů.
Kéž by tak existoval i nějakej lék na lenost a na nechuť něco dělat. To by to pak bylo všechno vyvyřešený.

http://1.bp.blogspot.com/_TGI-Kgh7wWg/SmnC1LaNApI/AAAAAAAAAqA/v2unXwq0UBM/s320/T-Shirt-Not+Now,+I%27m+Busy-705334.jpg


O těhlech menších prázdninách jedem s rodinou na Šumavu. Doufám, že aspoň tam si budu moct odpočinout a konečně začít něco dělat. Achjo, já už se asi nezměnim. Tak se mějte hezky a já du hrát vrtulníčky!!!

Breberčí řádění

11. října 2009 v 18:13 | pajavla |  všechno možné i nemožné
Nedávno jsem dočetla jednu knížku pojmenovanou Protivné breberky. Možná si vzpomínáte na článek o pólech s návodem, jak si uvařit mamuta. Tak to bylo od té samé edice. Jestli máte zájem o mamutí pečínku, koukněte se tady. No zpátky k breberkám. Je to super knížka, jenom byl fakt horor to číst na chatě na lavičce, protože u nás na chatě je tolik havěti, že by se to ani nedalo spočítat. Celej den mi běhal mráz po zádech a svědilo mě celý tělo.

No a abych nebyla sama, kdo myslí na stonožky a mnohonožky, tak si udělejte jeden test:


Krize pokračuje

6. října 2009 v 19:28 | pajavla
No vidíte to! Teď jsem si byla vybrat boty na tancování, kam sem začala chodit a zase sem nic nesehnala. To je k vzteku! Prošla jsem celý Tesco, tři čínský obchody, jeden normál a stejně nic. Jedny jsou mi malý, ve druhejch mi vyklouzává pata, třetí jsou hezký, ale nemaj moje číslo....prostě hrůza!
Já vim, že sem vás asi moc nezaujala, ale já se prostě musela svěřit!