Usmívej se na svět!

Fajn, tak to jednou zkusim

8. března 2011 v 19:00 | pajavla |  všechno možné i nemožné
Dobrá, jednou napíšu článkek na téma týdne :) Vegetariánství

...no já určitě vegetarián nejsem. Jednak mě to tolik neláká a hlavně ikdybych chtěla, nedokázala bych se udržet, protože prostě maso potřebuju. Znám pár lidí, který teda nejsou úplní vegetariáni, ale skoro vůbec nejí maso a většinou jenom žďapeček kuřecího. Já je sice neodsuzuju, protože je mi taky moc líto zvířát, ale bohužel tak to chodí v přírodě..všude. A navíc naše tělo potřebuje maso.
Já si s tím vždycky spojuju i oblečky ze zvířat. Kožešinový kabátky, kabelky z krokodýla..tohle sem nikdy nenosila a ani nebudu. Hlavně mě úplně děsí, že se některá zvířata zabíjí třeba jen pro tu kůži. Jak se bizonům vyřezávali jazyky a pak je nechali umřít někde na prérii. Už ani nevím, kde sem to slyšela, ale tam kde sem to slyšela říkali, jak tam tolik zdechlin smrdělo a když někdo projížděl kolem vlakem, nemohli to vůbec dýchat. Tohle mi přijde jak naprostej zločin a je to nelidský. Radši na to nebudu myslet.

No, abych to shrnula, já vegetariám nejsem, ale obdivuju ty , kdo se pro to rozhodli a rozhodně se budu snažit být ohleduplná ke zvířátkům :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 klári klári | Web | 7. dubna 2011 v 16:41 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama