Usmívej se na svět!

Radost pohledět :)

12. dubna 2011 v 18:53 | pajavla
Není to nádhera, jak to všude kvete? Nevim, jestli máte někdě v okolí sakury, ale tady jich je spoustu kolem cest a to když začne kvét..všude je růžovo :) Až začnou pořádně kvést, tak sem určitě dám fotku :-D
Měl jste někdo ve škole noc s Andersenem? Naše škole se na to jednou zmohla :) No tak ráno, to jsme si akorát pustili Kletbu bratří Grimmů, kterou jsme stejně nedokoukali (zrovna ten konec je nejlepší) a pak jsme šli do knihovny dělat nějaký úkoly. Ale ten večer byl nejlepší. Kdo chtěl, tak mohl spát ve škole. To bych si nikdy nenechala ujít :) Nejdřív jsme měli průvod v maskách. Já sem šla za ducha, ale spíš to vypadalo jako víla s bílou barvou na tváři. No nic :). takle jsme chodili všude kolem. Pak měla být diskotéka :)) samozřejmě to moc nedopadlo, protože nic nešlo pouštět a tak jsme si tak nějak povídali a zpívali. To bylo docela dobrý, chodit po škole jen tak..:) No nějak ve dvanáct jsme si dali spacáky do třídy a asi do dvou si povídali s učitelkou.
Nejlepší bylo, když začala někde na stěně přeskakovat elektřina...vždycky to tak hnusně luplo a nejdřív to blikalo ve světle a pak někde na stěně. Hlavně že učitelka nám vůbec nevěřila, protože spala dál od toho a myslela si, že to tam někdo svítí a děláme si zní srandu. My tam uplně vyděšený, že vybouchnem...se divim, že jsem se dožila rána :) to bylo fakt nechutný, vždycky taková jiskra...:)
No pak ráno jsme měli mít besídku se Zdeňkem Troškou, ale bohužel měl něco v zahraničí, jasně, tak přišla Markéta Kuklová. Ta hrála třeba v Z pekla štěstí nebo v Ordinaci. Docela sympatická :) Pak byly ještě nějaký divadla a zasazení pohádkovníku, ale to už stejně všichni chtěli domů se jít vyspat :) ale jinka suprový dva dny :D jestli budete třeba mít možnost tam bejt, tak si to nenechte ujít :)
Pokud to ještě někdo čte, koupila jsem si nový šatečky. Takový krásný černý, s mašličkou a takovým tím naddmýchaným okrajem, nádherný :) Ale nebudu se tady vytahovat, radši je dám do skříně, aby se nezničily :)
Přeji krásný den :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama