Usmívej se na svět!

existence ufa??

Noční hrůza

28. května 2009 v 17:30 | pajavla
Určitě už jste o nich slyšeli a minimálně dvakrát jste se jich báli. Kostlivci. Bílí, vyzáblí, bez masa, jen kosti.Brrrr. Nechtěla bych je potkat na ulici. Ale aspoň by to bylo to, poslední, co bych udělala a nemusela bych na to setkání celej život myslet.

Ale vemte si, že o kostlivcích se mluví všude. Jsou ve spoustě filmů, piráti je maj na vlajce a furt o nich básněj, každej na potkání říká, jak se v noci vzbudil strachem ze smrtek. Ale ono se vlastně není čeho bát, že? Taková hromada kostí nám přece nic neudělá. Ale, proberme si to podrobnějc:
  1. Kostlivci nemůžou jen tak vzít bambitku a zasřelit vás. Nemaj žádný svaly a tak by ji ani neuzvedl. Ovšem, pokud by jich bylo víc, bylo by to možné. Ale proto je tady další pravidlo:
  2. Kostlivci nemaj mozky a tak by se nikdy na nečem neshodli, natož aby se třeba k někomu vloupali. To by si museli zjistit, kdy jsou tam malý děti a ne dvoumetrovej otec. A na to jsou moc tupí
  3. Kostlivci se neuměj udělat neviditelnýma, takže vás nepřekvapí někda za rohem. Vždycky bude dost času na to si zaječet
  4. Kostlivce každý zná a ví, jak vypadaj, a tak když si budete stěžovat a přivedete ho na policejní stanici, tak vám nikdo nebude tvrdit, že je to jen králík a že jste se zbláznila
  5. Prostě: Kostlivci jsou hodní a není se jich proč bát

Hvězdičky

13. března 2009 v 17:14 | pajavla
Až vyrostu, tak se chci stát astronomkou. Ne, to byla sranda. Ale ono by to nebylo zas tak špatný. Hvězdy mě moc zajímaj, dkonce i někdy najdu velkej vůz =D
Vždycky na chatě (podporovaná ségrou) pozoruju oblohu a říkám si, jak hrozně je to daleko. Jako obrovská kopule plná svítících teček ( to budou asi ty hvězdy). Coje ale dost blbý, že si nepamatuju, jak to vlastně svítěj. Asi jim mimozemšťani půjčují žárovky.

Bojim, bojim

27. února 2009 v 18:58 | pajavla

Je to velké, průhledné a strašidelné. Co je to? No to už jste asi uhodli, ale jsou to duchové. Bubáci, strašidla,...a dál už nevim. Každopádně se jich dost bojim. Při ňákym hororu (třeba při nedávnou skouknutém Prokletí domu slunečnic) se třesu jak osika a děsím se chvíle, kdy budu muset sejít do sklepa. Při myšlence, že mě zezadu chytí krvavá a studená ruka mi fakt běhá mráz po zádech. K tomu děsivá hudba a ... brrrrrr.
Jak asi vypadají? Mají velkou pusu plnou ostrých špičatých zubů? Nebo spíš vykulené oči a ostrou kosu? Já bych řekla, že buď vypadají jako normální lidi a nebo mají průsvitné tělo a říkají: "Hitleréééééé, zabil jsi spoustu lidííííí. Zato tě budu strašit až do tvého konce života!'' Vlastně, tady máte duchovní slovník:

Duchovní slovník (jen pro duchy)

slovo: hůůůůůůůů
význam: lekni se mně!
doporučená reakce: leknout se!

slovo: Hrrrrrr, váááááááá
význam: zabil si mně a já tě taky zabiju!
doporučená reakce: zdrhat!

slovo: ááááááááá, néééééééééé
význam: zničil si mně!
doporučená reakce: otevřít šampáňo a pařit!

slovo: fííííííííííííí
význam: letím pryč!
doporučená reakce: otevřít okno!

slovo: hrrrrrrrr, puf
význam: pukám vzteky!
doporučená reakce: vzít si pláštěnku!


všem duchům i neduchům přeji
Krásné prázdniny!


Záhadné kruhy

1. února 2009 v 11:24 | pajavla


Já pořád nevim, proč nás ty mimozemšťani nemůžou nechat bejt a čmátat si na papír. Copak není vesmír dost velkej? To si museli vybrat zrovna nás?
No mně by zajímalo, jak ty kruhy v obilí, na poli, v lese vlastně dělají. Možná tou svojí lodí. A nebo ukradli sousedům sekačku. Možná. Každopádně je to velká záhada.Jak vypadají ufouni, to už jsem řešila. Třeba ale na sobě mají nějaký sekátka, břitvy nebo maj speciální zuby a vykusujou to. Mňam mňam
Nějak to tedy dělat musí. A nebo je to jeden velký podvod.

Úvodní fakty

6. ledna 2009 v 19:38 | pajavla
Existují mimozemšt'ani?
Přistane uprostřed parku létající talíř a vystoupí z něho slizcí zelení ufouni?
Tahle otázka trápí lidstvo už od počátku věků. Kdyby opravdu existovali, vysvětlily by se tím některé jevy jako: ztrácení klíčů, časté mizení v hlubinách, nevysvětlitelné úkazy na obloze, paroubkova přerostlá bradavice a pod.
A jak vůbec mimozemšťani vypadají??? Kdyby se u vás náááááhodou objevil nějaký mimo, můžete ho porovnat s mimy z různých filmů.
 
 

Reklama